Obsah

Návštěva hejtmana Jihomoravského kraje

Typ: ostatní
Návštěva hejtmana Jihomoravského kraje 1Krátké zastavení v naší obci.

 

Ve čtvrtek 17.5.2018 nás krátce po poledni navštívil hejtman Jihomoravského kraje pan JUDr.  Bohumil Šimek. V přátelském rozhovoru se seznámil s naší obcí  a  současně jsme společně probrali aktuální témata, jak v obci, tak v našem kraji.  Součástí návštěvy byla prohlídka základní a mateřské školy, kde se živě zajímal o financování a potřeby školy. Následně přijal pozvání a poobědval v naší školní jídelně. Jeho pochvala směřovala k vedení školy na zajištění její vybavenosti a k přístupu všech pracovníků. Překvapením bylo, že přijel připraven a pochválil webové stánky naší obce.

Tak trochu s předstihem jsme mu představili i náš nový zvon, na jehož zrod mohou přispět občané sbírkou, taktéž ocenil iniciativu obce, na vytvoření díla, které bude sloužit pro mnoho generací.  

Z návštěvy máme dobrý pocit a musíme konstatovat, že pan hejtman je příjemný a skromný člověk, který si nepotrpí na žádné oficiality.   


Vytvořeno: 17. 5. 2018
Poslední aktualizace: 24. 5. 2018 08:03
Autor: Ing. Ivo Padalík