Obsah

Hlášení 20.09.2022

Typ: ostatní
.

Hlášení 20.9.2022

 

  • ZS Čejkovice MUDr. Demelová oznamuje, že zítra 21.9. z technických důvodů ordinuje pouze pro akutně nemocné od 15.30-18.00 hodin po předchozím telefonickém objednání.
  • Policie České republiky oznamuje, že 24.9. v 10.00 na Územním odboru Hodonín, Velkomoravská 16 proběhne nábor k Policii ČR. Stačí jen přijít a vyzkoušet si svoji fyzičku. Zaregistrovat se můžete na tel. 725 687 624 nebo na e-mail marcela.sakacova@pcr.cz.
  • Templářské sklepy Čejkovice budou od čtvrtka 22.9 do soboty 24.9. vykupovat Modrý Portugal a od pátku 23.9.-24.9 budou vykupovat Chardonnay a Rulandské bílé.
  • Vážení spoluobčané, ve dnech 23. a 24. září proběhnou volby do zastupitelstev obcí a současně do Senátu Parlamentu ČR. Volební místnost se v naší obci nachází v I. patře obecního úřadu a otevřena pro voliče bude v pátek od 14.00-22.00 hodin a v sobotu od 8.00 – 14.00 hodin. Volič je povinen prokázat při hlasování totožnost a státní občanství ČR nebo státní občanství státu, jehož příslušníci jsou oprávněni na území ČR volit podle zák. 491/2001 Sb., § 4 odst. 1. Dále upozorňujeme občany, kteří se nemohou ze zdravotních důvodů dostavit do volební místnosti a mají zájem volit, aby se nahlásili na obecním úřadě nebo přímo u volební komise.
  • Klub českých turistů s Městem Hodonín, Regionem Podluží a Českou unií sportu pořádá v sobotu 1. října 44. ročník turistického „Pochodu slováckými vinohrady“. Jedna z tras povede i naší obcí. Kdo z občanů má zájem, může přichystat ochutnávku burčáků, vína a jiného občerstvení.
  • FRUJO, a.s Tvrdonice vás srdečně zve na Den otevřených dveří s ochutnávkou jejich produktů. Těšit se můžete na komentované prohlídky potravinářského závodu, prezentaci a ochutnávku produktů (zdarma bude zmrzlina, pečivo s náplní, limonády, jogurty a mnoho dalších dobrot). Zdarma budou rovněž atrakce pro děti i dospělé, jako žebřík siláků, lukostřelba, Multitower, tygří skluzavka, facepainting, kreativní dílny, živá představení. Součástí akce bude i občerstvení za příznivé ceny. Akce se uskuteční v sobotu 24.9. od 10.00-16.00 hodin. Těší se na vás pořadatelé.
  • Kdo z občanů má zájem o pedikúru, může se přihlásit na obecním úřadě.
  • Sezóna ve Vinařském ráji již odstartovala. Nakupte za bezkonkurenční ceny a zapojte se do soutěže o jednu z výher. Akce platí do konce října. Využijte této příležitosti a přijďte si nakoupit do Čejkovic nebo nakupte na eshopu www.vinarskyraj.cz.

Vytvořeno: 20. 9. 2022
Poslední aktualizace: 20. 9. 2022 14:35
Autor: Františka Bílková