Obsah

Hlášení 23.09.2022

Typ: ostatní
.

Hlášení 23.9.2022

 

  • Templářské sklepy Čejkovice vykupují do soboty 24.9. Modrý Portugal, Chardonnay a Rulandské bílé.
  • Vážení spoluobčané, ve dnech 23. a 24. září proběhnou volby do zastupitelstev obcí a současně do Senátu Parlamentu ČR. Volební místnost se v naší obci nachází v I. patře obecního úřadu a otevřena pro voliče bude v pátek od 14.00-22.00 hodin a v sobotu od 8.00 – 14.00 hodin. Volič je povinen prokázat při hlasování totožnost a státní občanství ČR nebo státní občanství státu, jehož příslušníci jsou oprávněni na území ČR volit podle zák. 491/2001 Sb., § 4 odst. 1. Dále upozorňujeme občany, kteří se nemohou ze zdravotních důvodů dostavit do volební místnosti a mají zájem volit, aby se nahlásili na obecním úřadě nebo přímo u volební komise.
  • Klub seniorů v součinnosti s obecním úřadem pořádá kulturní zájezd do Janáčkova divadla v Brně na představení Louskáček, které se uskuteční v sobotu 3.12. Cena seniorské vstupenky je 500,- Kč. Odjezd autobusu bude v 16.00 hodin ze Starého Poddvorova. Zájemci se mohou přihlásit u paní Padalíkové do 3.10.2022.
  • Drůbežárna Prace bude v sobotu 24. 9.  ve 12.15 hodin prodávat mladé kuřice a kohouty, krmivo pro drůbež a králíky za 180,- Kč, vitamínové doplňky. Dále se budou vykupovat králičí kožky - cena 15,- Kč/ks.
  • Klub českých turistů s Městem Hodonín, Regionem Podluží a Českou unií sportu pořádá v sobotu 1. října 44. ročník turistického „Pochodu slováckými vinohrady“. Jedna z tras povede i naší obcí. Kdo z občanů má zájem, může přichystat ochutnávku burčáků, vína a jiného občerstvení.
  • Tělovýchovná jednota Starý Poddvorov oznamuje svým příznivcům, že o víkendu sehraje následující utkání v kopané. Družstvo mužů nastoupí ke svému zápasu v krajské I. B třídě skupiny „C“ na domácím hřišti v neděli 25.9. a soupeřem jim bude FC Kyjov. Začátek zápasu mužů je v 16.00 hodin. V předzápase nastoupí náš dorost v krajské I. třídě skupiny „C“ proti dorostu Moravanu Lednice. Začátek předzápasu je ve 13.00 hodin.
  • Krojovaná chasa ve spolupráci s Obcí Dolní Bojanovice vás srdečně zvou na Svatováclavské hody a Hodky, které se uskuteční ve dnech 25.9 – 2.10.2022.
  • FRUJO, a.s Tvrdonice vás srdečně zve na Den otevřených dveří s ochutnávkou jejich produktů. Těšit se můžete na komentované prohlídky potravinářského závodu, prezentaci a ochutnávku produktů (zdarma bude zmrzlina, pečivo s náplní, limonády, jogurty a mnoho dalších dobrot). Zdarma budou rovněž atrakce pro děti i dospělé, jako žebřík siláků, lukostřelba, Multitower, tygří skluzavka, facepainting, kreativní dílny, živá představení. Součástí akce bude i občerstvení za příznivé ceny. Akce se uskuteční v sobotu 24.9. od 10.00-16.00 hodin. Těší se na vás pořadatelé.
  • Kdo z občanů má zájem o pedikúru, může se přihlásit na obecním úřadě.
  • Sezóna ve Vinařském ráji již odstartovala. Nakupte za bezkonkurenční ceny a zapojte se do soutěže o jednu z výher. Akce platí do konce října. Využijte této příležitosti a přijďte si nakoupit do Čejkovic nebo nakupte na eshopu www.vinarskyraj.cz.

Vytvořeno: 23. 9. 2022
Poslední aktualizace: 23. 9. 2022 10:28
Autor: Františka Bílková