Obsah

Hlášení 27.09.2022

Typ: ostatní
.

Hlášení 27.9.2022

 

 • Upozorňujeme občany, že zítra tj. 28.9. bude uzavřen sběrný dvůr z důvodu státního svátku.
 • Templářské sklepy Čejkovice oznamují, že budou v pátek a sobotu vykupovat Rulandské šedé, Sauvignon a Rulandské modré.
 • Vedoucí zdejší pošty upozorňuje, že v pátek bude pošta otevřena pouze dopoledne od 8.00-12.00 hodin. Odpoledne bude zavřena.
 • Ovocnářství Jansta zahajuje prodej jablek a hrušek ve Velkých Bílovicích na tzv. mícharně, sklepní ulička Ke kapličce. Pravidelné prodeje budou pondělí až pátek od 13.00 - 17.00 hodin, v sobotu od 9.00-12.00 hodin. Cena jablek i hrušek je 30,- Kč/kg. Nabízené odrůdy jablek: Gala, Bohemia, Golden, Jonagold, Red Delicious, Idaret a Admirál. Odrůdy hrušek: Dicolor, Lucasova, Konference a Bohemica.    
 • V zahradnictví Ing. Košťála ve Velkých Bílovicích se bude prodávat krouhané zelí, a to v pátek 30. září, 7.října a 14.října. Krouhání bude probíhat vždy od 7.30 do 17.00 hodin, cena krouhanky je 18,- Kč/kg. Bližší informace na tel.: 777 595 962.
 • Vážení spoluobčané, ve dnech 30.9. a 1.10. proběhne druhé kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR. Volební místnost se v naší obci nachází v I. patře obecního úřadu a otevřena pro voliče bude v pátek od 14.00-22.00 hodin a v sobotu od 8.00 – 14.00 hodin. Ve volební místnosti volič obdrží volební lístky. Volič je povinen prokázat při hlasování totožnost a státní občanství ČR.  Dále upozorňujeme občany, kteří se nemohou ze zdravotních důvodů dostavit do volební místnosti a mají zájem volit, aby se nahlásili na obecním úřadě nebo přímo u volební komise.
 • Lektorka pilates Jitka Šeďová si vás dovoluje pozvat na své hodiny cvičení do tělocvičny základní školy, které probíhá každé úterý od 17.30 hodin. Cena je 60,- Kč. Vezměte s sebou cvičební podložku.
 • Klub seniorů v součinnosti s obecním úřadem pořádá kulturní zájezd do Janáčkova divadla v Brně na představení Louskáček, které se uskuteční v sobotu 3.12. Cena seniorské vstupenky je 500,- Kč. Odjezd autobusu bude v 16.00 hodin ze Starého Poddvorova. Zájemci se mohou přihlásit u paní Padalíkové do 3.10.2022.
 • Klub českých turistů s Městem Hodonín, Regionem Podluží a Českou unií sportu pořádá v sobotu 1. října 44. ročník turistického „Pochodu slováckými vinohrady“. Jedna z tras povede i naší obcí. Kdo z občanů má zájem, může přichystat ochutnávku burčáků, vína a jiného občerstvení.
 • Kdo z občanů má zájem o pedikúru, může se přihlásit na obecním úřadě.
 • Sezóna ve Vinařském ráji již odstartovala. Nakupte za bezkonkurenční ceny a zapojte se do soutěže o jednu z výher. Akce platí do konce října. Využijte této příležitosti a přijďte si nakoupit do Čejkovic nebo nakupte na eshopu www.vinarskyraj.cz.

Vytvořeno: 27. 9. 2022
Poslední aktualizace: 27. 9. 2022 14:23
Autor: Františka Bílková